Aktualności

Spotkanie szkoleniowe

Oculomedica - Spotkanie szkoleniowe

1 czerwca 2015

Oculomedica zorganizowała spotkanie szkoleniowe dla okulistów z naszego województwa. Wzięło w nim udział ponad 80 naszych koleżanek i kolegów!

22 maja zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowe dla okulistów z naszego województwa. Podczas konferencji nasi lekarze podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dr Sikorski przedstawił praktyczne aspekty terapii anty-VEGF (czyli podawania do wnętrza oka leków Avastin, Eylea i Lucentis m.in. w AMD, cukrzycy, krótkowzroczności i zakrzepach), dr Małolepszy omówił opcje korekcji wad wzroku u aktywnych pacjentów za pomocą wewnątrzgałkowych soczewek torycznych i wieloogniskowych. Dr Laudencka obszernie podsumowała dostępne obecnie metody laseroterapii w jaskrze uwzględniając najnowszą technikę MLT z wykorzystaniem lasera mikropulsowego. Oficjalną część spotkania zakończył wykład dr Sikorskiej, która przedstawiła nasze wyniki leczenia pacjentów z obrzękiem plamki za pomocą lasera mikropulsowego.

Było nam niezmiernie miło gościć tak wiele koleżanek i kolegów. Mamy nadzieję, iż wszyscy poszerzyliśmy naszą wiedzę co przełoży się na jeszcze lepsze leczenie pacjentów.

Zapisz się

Zapraszamy do umówienia się na wizytę przez Internet.

Zobacz więcej